Autopomoc w Warszawie – dzwoń 24h na 720300500
Większość kierowców przynajmniej raz w życiu była narażona na niedogodności wynikające z awarii samochodu bądź uczestniczenia w zdarzeniu drogowym. W takiej sytuacji dobrze jest mieć pod ręką telefon do zaufanej firmy świadczącej usługę auto pomocy na drodze. Oczywiście nie zawsze taka pomoc musi oznaczać odholowanie pojazdu do warsztatu. Zdarzają się przecież niewielkie usterki, którym można szybko zaradzić. Wystarczy doświadczenie i odpowiednie umiejętności.

Przycisk - potrzebujesz pomocy

 

Przycisk numer tel

Autopomoc dla Ciebie!

Nasza firma ma niemal dwudziestoletnie doświadczenie w naprawie samochodów, ich holowaniu i obsłudze. Właśnie dlatego, kiedy dostrzegliśmy niszę na rynku, postanowiliśmy wprowadzić do naszej oferty usługę w postaci napraw doraźnych i takich, które można z powodzeniem przeprowadzić na drodze. Jak się okazało, na taką formę pomocy było duże zapotrzebowanie i cały czas cieszy się ona dużym zainteresowaniem. Klienci chętnie z niej korzystają, ponieważ pozwala szybko rozwiązać kłopot, a także znacznie ograniczyć koszty.

Nasi pracownicy najczęściej udzielają pomocy w przypadku uszkodzonych opon, które trzeba wymienić, a także w sytuacjach rozładowania się akumulatora. Awaryjne odpalanie samochodu to usługa szczególnie popularna w okresie zimowym. W przypadku uszkodzonego ogumienia istnieje też możliwość odholowania auta do najbliższego warsztatu wulkanizacyjnego. Autopomoc obejmuje także dowóz paliwa. Jeśli w trakcie jazdy okaże się, że bak jest pusty, wystarczy zadzwonić do nas, podać rodzaj i ilość potrzebnego paliwa, a my w naprawdę krótkim czasie je Państwu dostarczymy.

Drobne naprawy w trasie są przeprowadzane zawsze przez wykwalifikowany personel w miejscach odpowiednio zabezpieczonych. Za pomocą naszych pojazdów wyciągamy również auta z rowów.

Co, gdzie i kiedy możemy dla Ciebie zrobić:

Auto pomoc dostępna jest przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Wystarczy zadzwonić pod numer telefonu: 720 300 500 i podać swoją lokalizację oraz rodzaj problemu. Nasi mechanicy w możliwie najkrótszym czasie udzielą pomocy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.