Profesjonalnie, szybko i w konkurencyjnej cenie

Brak paliwa, to jedna z najczęstszych i najbardziej trywialnych przyczyn nagłego unieruchomienia samochodu na środku ruchliwej ulicy. Bywa, że przez dłuższy czas nie doczekaliśmy się na trasie stacji benzynowej albo przydarzył nam się nagły, pilny wyjazd i na tankowanie po prostu zabrakło czasu. Zdarzają się także problemy z kontrolką benzynową, która nie wskazuje poprawnego stanu baku, albo zwyczajnie, nie zwróciliśmy na nią uwagi. Dobrym pomysłem, jest dołączenie choć kilku litrowego kanistra do stałego wyposażenia swojego samochodu, ale jeśli i tego nie mamy, konieczne będzie wezwanie pomocy.

Zadzwoń i już wieziemy dla Ciebie paliwo

Wystarczy jeden telefon, aby nasi pomocnicy dotarli we wskazane przez Ciebie miejsce szybko i z taką ilością paliwa, która zapewni Ci dotarcie do najbliższej stacji bez dalszych problemów. Jeśli potrzebujesz większej ilości, to także załatwimy. Dowieziemy dla Ciebie dokładnie ten rodzaj paliwa, który sobie zażyczysz. Nie musisz się obawiać, że zostawimy Cię z tym na środku drogi. Pomożemy uzupełnić bak, abyś mógł bezpiecznie kontynuować podróż.

O czym należy pamiętać przy braku paliwa w baku na drodze?

  • o wezwaniu pomocy drogowej,
  • o ustawienie trójkąta ostrzegawczego za samochodem,
  • o zadbaniu o bezpieczeństwo swoje oraz pasażerów.

Skorzystanie z naszych usług gwarantuje Państwu zadowolenie i rozwiązanie problemów na najwyższym poziomie. Zapraszamy do kontaktu!