Firma Drogowi Pomocnicy zajmuje się skupem aut używanych już od siedemnastu lat. Na początku naszej działalności był to nasz jedyny obszar działań, dopiero z czasem dołączyła do tego usługa pomocy drogowej i napraw doraźnych. Nasi pracownicy są ekspertami w dziedzinie wyceny samochodów, dlatego klienci mogą zawsze liczyć na uczciwe i atrakcyjne dla nich ceny.

Nasza firma skupuje pojazdy różnego typu – zarówno osobowe, jak i dostawcze. Naszym priorytetem w tej sferze zawsze jest zadowolenie klienta. Staramy się, aby transakcja była korzystna dla obydwu stron. Odkupujemy auta nie tylko od osób prywatnych, które wymieniają na przykład swój samochód na nowszy model, ale i od firm dysponujących flotami samochodowymi. Zawsze podejmujemy negocjacje – nawet w przypadku pojazdów uszkodzonych, niesprawnych czy tych o dużym przebiegu.

Jak sprzedać nam swoje auto?

Aby odsprzedać nam swój samochód, wystarczy do nas zadzwonić i umówić się na bezpłatną wycenę. Po uzgodnieniu dogodnego terminu oraz miejsca, nasz pracownik dojedzie na spotkanie lub klient wybierze się do naszego serwisu. Jeśli obydwie strony dojdą do porozumienia, wówczas dochodzi do podpisania umowy kupna – sprzedaży oraz do wypłacenia należności za pojazd. W zależności od życzenia klienta ustaloną sumę uiszczamy gotówką bądź przelewem na wskazane przez niego konto bankowe. Cała transakcja odbywa się przy minimalnej liczbie formalności, a także z poszanowaniem czasu klienta.

Z naszych usług odkupienia samochodu chętnie korzystają wszyscy kierowcy, ponieważ cechuje nas indywidualne podejście do każdego klienta. Poza tym ułatwiamy sprawy związane z dokumentacją – z wyrejestrowaniem pojazdu oraz wszelkimi zaświadczeniami. Naszym klientom oferujemy najlepsze ceny na rynku. Jesteśmy stabilną firmą, która gwarantuje zawsze jasne zasady, bez żadnych kruczków prawnych.

Jeśli mają Państwo do sprzedania samochód i interesuje Was tylko atrakcyjna oferta, wystarczy zadzwonić do nas, korzystając z ogólnego numeru telefonu: 720 300 500. Zlecenia przyjmujemy w każdy dzień tygodnia, a na oględziny oraz wycenę samochodu umawiamy się w dogodnym dla klienta terminie. Konkurencyjne ceny oraz pełen profesjonalizm i uczciwość to nasza wizytówka.