Większość kierowców, przynajmniej raz w życiu zderzyła się z problemem braku dostępu do samochodu. Zgubione kluczyki, przypadkowe zatrzaśnięcia i inne zupełnie nieoczekiwane sytuacje, dopadają nas najczęściej wtedy, kiedy akurat pilnie potrzebujemy skorzystać z auta. Pomoc fachowców jest w takich przypadkach konieczna. Otworzymy pojazd szybko i bez szkód.

Jak otwieramy pojazdy?

Jeśli jest możliwość dostania się do wnętrza samochodu przez choćby wąską szczelinę, fachowcy otwierają samochód za pomocą haczyków i pętelek umieszczonych na elastycznym metalowym złączu. Metoda ta jest całkowicie bezpieczna dla karoserii i tapicerki, ale wymaga znacznej precyzji. Jeśli samochód zamknięty jest szczelnie, specjaliści posługują się zestawem uniwersalnych, symulacyjnych kluczy, zręcznie oszukujących system zapadek we wnętrzu zamka. Ponieważ jednak myśl technologiczna posuwa się wciąż do przodu, a systemy zabezpieczeń są coraz bardziej skomplikowane, może się zdarzyć, że ręczna manipulacja zawiedzie. Wtedy, pozostaje metoda inwazyjna. Ale nie martw się, nie chodzi o wybijanie szyby. Za pomocą kilku narzędzi, nasi fachowcy usuną cały zamek drzwiowy i w razie potrzeby, także zamek zapłonu.

Nasza pomoc drogowa oferuje szeroki zakres działań na drodze, które ułatwiają kierowcom rozwiązanie niechcianych awarii w podróży. W naszej ofercie znajdziecie Państwo także awaryjne uruchamianie pojazdów, drobne auto naprawy na drodze, wyciąganie aut z garaży podziemnych i wiele innych.