Garaże podziemne mają ogromne zalety: chronią samochód przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych. Dzięki garażom auto chronione jest przed korozją, złymi warunkami atmosferycznymi. Tego rodzaju wygoda może stać się problemem, gdy nasze auto odmówi posłuszeństwa lub wyjazd z garażu mocno się oblodzi. Co wtedy zrobić?

Awarie samochodowe często wpędzają kierowców w kłopoty i nerwowe sytuacje. Tym bardziej, gdy samochodu nie da się naprawić bez pomocy mechanika, a wyjazd z parkingu staje się niemożliwy. Coraz częściej deweloperzy nowych budownictw tworzą parkingi z niskimi wyjazdami, często stromymi zjazdami i krętymi uliczkami. To doprowadza do tego, że w wypadku usterki samochodu, żadna laweta nie wjedzie, by odholować auto do wybranego mechanika.

W takiej sytuacji konieczne jest skorzystanie z pomocy drogowej, która zaopatrzona jest w specjalny sprzęt do wyciągania samochodów z parkingów podziemnych.

Przycisk - potrzebujesz pomocy

 

Przycisk numer tel

Dlaczego zlecić wyciąganie auta z podziemnego garażu naszej firmie?

Decydując się na tego rodzaju usługę trzeba pamiętać, że nie każda pomoc drogowa jest w stanie wyciągnąć samochód z garażu podziemnego. Przede wszystkim nie każda firma posiada profesjonalny sprzęt. Pomoc drogowa posiada zazwyczaj lawety i autolawety. Aby wyciągnąć samochód z trudno dostępnego i niskiego miejsca konieczny jest holownik, który nie każda firma posiada w swoim zapleczu. Nasza firma posiada specjalistyczny sprzęt i doświadczonych fachowców, dzięki którym wyciąganie samochodu z trudnego miejsca będzie załatwione szybko i efektownie.

Wyciąganie aut z garaży podziemnych – jaki to koszt?

Koszt uzależniony jest od wielu czynników. Podstawowy czynnik to odległość samochodu od firmy, z pomocy której zamierzasz skorzystać.

Trudność to kolejny ważny czynnik. W niektórych sytuacjach, pracownik w kilka minut poradzi sobie z wyciągnięciem samochodu z podziemnego garażu. W innej sytuacji proces ten może trwać nawet dłużej niż godzinę. Dlatego koszt bardzo trudno jest oszacować i omawia się go po poznaniu przez pracownika skali i rodzaju problemu.

Czym wyciągane jest auto z garażu podziemnego lub parkingu?

Aby wyciągnąć samochód z trudno dostępnego miejsca nie wystarcza zwykła linka holownicza i hak. Potrzebny jest samochód zawierający specjalne widły, które wprowadza się od przodu pod samochód. Zahacza się je o podwozie i w ten sposób wyjeżdża z garażu podziemnego lub parkingu.

Rzetelne firmy posiadają specjalny holownik, który wyposażony jest w hydraulikę. Dzięki temu bez problemu wyciągnie samochód z każdego trudnego miejsca, z oblodzoną nawierzchnią włącznie.

Profesjonaliści – koniecznie przy pomocy drogowej

Praca w trudnych, mało dostępnych miejscach wymaga wiele cierpliwości, skupienia, ale przede wszystkim doświadczenia. Niedoświadczony pracownik może pogorszyć sytuację, do której został wezwany. Wybierając pomoc drogową zawsze upewniaj się, że pracują w niej doświadczeni pracownicy, który swój profesjonalizm poświadczają wieloletnią pracą. Rzetelna firma poradzi sobie z tym trudnym zadaniem. Zaufaj firmie z wieloletnim doświadczeniem. Pracujemy jako pomoc drogowa od wielu lat, dzięki czemu zbudowaliśmy zaufanie Klientów, którzy korzystali z naszych usług wielokrotnie i wciąż do nas wracają.

Znalezienie dobrej firmy to często nie lada wyzwanie. Jeśli potrzebujecie pomocy przy wyciągnięciu samochodu z garażu, to zapraszamy do kontaktu z nami.