Firma Drogowi Pomocnicy zajmuje się szeroko pojętym transportem samochodów. Chętnie podejmujemy się nawet nietypowych zleceń, a każde z nich traktujemy jak wyzwanie. Nasi kierowcy mogą pochwalić się bardzo dużym doświadczeniem, które jest gwarancją najwyższej jakości usług. Od samego początku istnienia naszej firmy zajmującej się auto holowanie kładziemy na to szczególny nacisk. Aby nie zawieść oczekiwań klientów oraz by sprostać ich wymaganiom, stale się dokształcamy, poszerzamy naszą wiedzę i umiejętności.

Przycisk - potrzebujesz pomocy

 

Przycisk numer tel

Nasza firma istnieje na rynku już siedemnaście lat i w tym czasie zetknęliśmy się z bardzo rozmaitymi sytuacjami. Dzięki temu wiemy, jak w najszybszy i najbezpieczniejszy sposób przewieźć pojazd ze szczególnymi wymaganiami. Dotychczas transportowaliśmy już samochody zabytkowe oraz sportowe, co wymagało od nas dużej sprawności i odpowiednich sprzętu i wiedzy. Nasi kierowcy zwracają baczną uwagę przede wszystkim na bezpieczeństwo powierzonego nam auta. Za każdym razem jest on dokładnie zamocowany, a jeśli to konieczne – również osłonięty. Jeszcze innego podejścia wymagają samochody o niskim, sportowym zawieszeniu. Ich właściciele nie muszą się obawiać uszkodzenia podwozia, kiedy zlecają transport naszym fachowcom.

Teren na którym transportujemy auta

Pracownicy Drogowych Pomocników doskonale znają rynek Europy Zachodniej, ponieważ od dawna współpracujemy z wieloma zaufanymi firmami z tego obszaru. Dzięki temu chętnie podejmujemy się zleceń, takich jak sprowadzenie samochodu zza granicy czy dowóz pojazdu na przykład na imprezę poświęconą samochodom zabytkowym. Służymy też radą w kwestiach związanych z tą dziedziną.

Jeśli potrzebują Państwo transportu czy autoholowania swojego pojazdu, wystarczy się z nami skontaktować pod numerem telefonu: 720 300 500. Jest on do dyspozycji naszych klientów całodobowo, przez siedem dni w tygodniu. Samochody uszkodzone odwozimy pod wskazany adres bądź do warsztatu wybranego przez klienta lub poleconego przez nas.

Wypadek lub awaria auta mogą się przydarzyć każdemu kierowcy, ale warto wówczas zminimalizować wszelkie niedogodności, korzystając z fachowej i pewnej pomocy, jakiej mogą udzielić pracownicy naszej firmy.