Nasza firma transportowa Drogowi Pomocnicy powstała w 1996 roku w Warszawie i od tamtej pory stale się rozwija. Obsługujemy cały obszar Warszawy, co jest możliwe dzięki posiadaniu wielu profesjonalnych maszyn i pojazdów. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, ciągle poszerzamy nasze zaplecze samochodowe.

Co nasza firma może dla Ciebie zrobić?

Obecnie oferta naszych usług jest bardzo bogata, wiąże się głównie z pomocą drogową, holowaniem i transportem pojazdów, ale na początku nasza działalność ograniczała się wyłącznie do handlu autami. Jeszcze w latach dziewięćdziesiątych dostrzegliśmy, że istnieje duże zapotrzebowanie na sprawne i szybkie holowanie pojazdów na terenie naszego miasta. Dlatego też obszar naszych działań zaczął się poszerzać. Pierwotnie jako firma transportowa Warszawa dysponowaliśmy jedynie motylem holowniczym, dopiero z czasem na wyposażeniu znalazły się bardziej zaawansowane pojazdy pomocy drogowej.

Od pewnego czasu proponujemy też Państwu pomoc naszych mechaników na drodze, bez odholowywania pojazdu. Jest ona możliwa w przypadku drobnych napraw, braku paliwa lub niemożności odpalenia samochodu.

Pomoc drogowa parkująca auto na lawetę