Praga Południe to dzielnica Warszawy znajdująca się na prawym brzegu Wisły. W ostatnich latach powstaje tu coraz więcej budynków mieszkalnych, osiedli czy ekskluzywnych apartamentowców. Wzmożony ruch pojazdów przyczynia się też niestety do wzrostu liczby zdarzeń drogowych, które najczęściej są wynikiem pośpiechu czy nieuwagi.

Przycisk - potrzebujesz pomocy

 

Przycisk numer tel

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Właśnie dlatego pomoc drogowa jest tak nieodzowna. Nasi klienci mogą liczyć na usługi na najwyższym poziomie. Od początku naszej działalności stawiamy przede wszystkim na zadowolenie klienta. W tym celu oferujemy Państwu naprawdę konkurencyjne ceny, a także szybkie holowanie. Dysponujemy bogatym zapleczem maszynowym – obecnie pracujemy z czterema profesjonalnymi holownikami, dzięki którym obsługujemy nawet duże zdarzenia drogowe i możemy transportować do kilku pojazdów na raz.

Uszkodzone samochody dostarczamy pod wskazany przez klienta adres albo do zaufanego warsztatu, z którym współpracujemy. Zapraszamy wszystkich do korzystania z naszych ofert.

Na drodze spotkać można wiele problemów. Często przez pośpiech zdarza się zatrzasnąć w samochodzie kluczyki. W takiej sytuacji również służymy pomocą. Przyjedziemy pod wskazany adres i zajmiemy się awaryjnym otwarciem pojazdu. Zapraszamy do kontaktu w razie jakiejkolwiek awarii na terenie Pragi, jak i całej Warszawy.