Praga Północ to jedna ze starszych dzielnic naszej stolicy, z zabytkową zabudową z początku ubiegłego stulecia. Znajduje się na prawym brzegu Wisły w centralnej części miasta.

Przycisk - potrzebujesz pomocy

 

Przycisk numer tel

Auto laweta na Pradze Północ oferuje:

Firma Auto-Hol często świadczy usługi holowanie w tej właśnie dzielnicy. Nie jest to jedyna forma naszej działalności. Oferujemy Państwu także doraźną pomoc na drodze.

Jeśli bak nagle okazał się pusty, wystarczy do nas zadzwonić pod całodobowy, dyżurny numer telefonu: 720 300 500, i podać nam rodzaj oraz ilość potrzebnego paliwa. Nasi pracownicy szybko i w przystępnej cenie dostarczą je na wskazane miejsce. Świadczymy także usługę wymiany uszkodzonej opony. Jeśli przekładka nie będzie możliwa, odholujemy pojazd do najbliższego, zaufanego warsztatu wulkanizacyjnego.

 

Działając na rynku pomocy drogowej już od niemal dwudziestu lat zdobyliśmy grono stałych klientów, którzy polecają nas swoim znajomym, a także sami wracają, jeśli zachodzi taka potrzeba. Zapraszamy wszystkich do skorzystania z naszych profesjonalnych usług.