Nowoczesne holowniki czyli zaplecze samochodowe to podstawa naszej działalności. Nie obejdzie się bez niego żadna profesjonalna firma świadcząca usługi pomocy drogowej. Dzięki temu, że posiadamy aż cztery holowniki, możemy służyć pomocą nawet w przypadku dużych zdarzeń drogowych. Jest to zawsze najwygodniejsza forma usunięcia pojazdów z jezdni.

W pierwszych latach funkcjonowania naszej firmy dysponowaliśmy jedynie motylem holowniczym, który jednak nie zawsze mógł podołać pewnym zadaniom, zwłaszcza jeśli w grę wchodził transport dużych samochodów, na przykład dostawczych czy ciężarowych. Dlatego z czasem poszerzyliśmy naszą bazę samochodów przeznaczonych do holowania i transportu o klasyczne auto lawety. Obecnie pracujemy w oparciu na czterech holownikach, które nadają się do przewozu nawet dużych pojazdów.

Przycisk - potrzebujesz pomocy

 

Przycisk numer tel

Naszymi klientami są w tej chwili już nie tylko osoby indywidualne, ale i firmy, z którymi stale współpracujemy. Nasi partnerzy mogą zawsze liczyć na najwyższej jakości usługi uwzględniające ich indywidualne potrzeby i wymagania. Za pomocą naszych auto lawet dowozimy pojazdy nawet w najodleglejsze zakątki Europy. Nasi kierowcy doskonale znają kraje Europy Zachodniej, tamtejszy rynek czy choćby przepisy, co znacznie ułatwia pracę i pozwala uniknąć zbędnych opóźnień czy nieprzyjemności. Nasze autolawety mogą przewozić różnego typu pojazdy ze względu na dużą ładowność oraz stabilne techniki mocowania.

Holowniki gotowe do wyjazdu

Najczęściej z naszych usług korzystają kierowcy samochodów osobowych, jednak nie są oni jedynymi klientami. Na pomoc mogą liczyć także właściciele motocykli, quadów, a nawet samochodów dostawczych czy furgonetek. Do zleceń specjalnych należy transport maszyn budowlanych i rolniczych. Ze względu na swoje gabaryty i wagę wymagają one szczególnego podejścia. Każde takie zadanie jest starannie przygotowywane, aby na trasie nie napotkać żadnych nieprzewidzianych przeszkód, na przykład w postaci zbyt niskich mostów. Fachowa i zawsze aktualna wiedzą są niezwykle przydatne w tej branży, nasi klienci cenią sobie profesjonalizm i obeznanie pracowników zatrudnionych w firmie Drogowi Pomocnicy.